73. Rybnicka Piesza Pielgrzymka

by

Dziś wyruszyli pielgrzymi z naszego miasta w kierunku Jasnej Góry. Pierwszy etap do pokonania to trasa Rybnik – Gliwice. Rezerwacje miejsc noclegowych oraz ewentualny transport trwały od kilku miesięcy, dziś Pielgrzymka z księdzem Markiem Bernackim na czele wyruszyła w stronę Częstochowy.

Odcinki trasy to Rybnik – Gliwice, Gliwice – Opatowice, Opatowice – Babienica, Lubsza i Kamienica Śl., Babienica, Lubsza i Kamienica Śl. – Jasna Góra. Za wszystkich pielgrzymów trzymamy mocno kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.