BIORAN – fotowoltaika w Rybniku

by

Nowoczesne rozwiązania energetyczne cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, korzystamy z odnawialnych źródeł energii nie tylko ze względu na realne korzyści związane z oszczędnościami, ale również ze względu na ekologię! Dachy rybnickich domów coraz częściej wyposażane są w panele fotowoltaiczne produkujące energię elektryczną wprost z promieni słonecznych. Dlaczego to realne oszczędności? Mało kto jeszcze zdaje sobie z tego sprawę, ale mikroelektrownia w naszym domu, jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć nas w prąd!

Wystarczy jeden krok, by cieszyć się z realnych oszczędności związanych z poborem prądu w naszym domu. Fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla każdego właściciela domu w Rybniku.

To oznacza realne obniżenie rachunków, a wielokrotnie pozostają nam do zapłacenia jedynie opłaty stałe, przesyłowe. Prąd produkujemy zawsze, bez względu na to czy jesteśmy aktualnie na wakacjach, w pracy, czy u znajomych na pikniku. Dzieje się to zupełnie bez naszej ingerencji, jedyne co możemy obserwować, za pomocą smartfona, to realne efekty produkcyjne. Ile trwa montaż? Całą instalację montujemy i podłączamy maksymalnie w ciągu 2-3 dni roboczych, od tego momentu już tylko oszczędzamy.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Rybniku

Oczywiście rację mają Ci którzy twierdzą, że realne oszczędności trafiają do naszego budżetu dopiero po okresie zwrotu zainwestowanych środków w zakup i montaż paneli słonecznych. Pamiętajmy jednak, że rachunki na prąd z roku na rok będą wzrastać, a wraz z nimi proporcjonalnie mniej pieniędzy zostanie w portfelu. Warto zatem przemyśleć montaż paneli fotowoltaicznych już dziś – krótszy okres zwrotu, to szybsze oszczędzanie na rachunkach za energię elektryczną.

MATERIAŁ SPONSOROWANY: 

BIORAN Krzysztof Ranoszek
ul.Gen.Okulickiego 59E
44-274 Rybnik
tel.792563979

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.