Centrum projektowe przy Politechnice w Rybniku

by

Plany są konkretne, myśl naukowa perspektywiczna. Czy będzie sukces? Dziś o godzinie 14:00 na Politechnice Śląskiej w Rybniku zostanie podpisany specjalny list intencyjny w sprawie stworzenia Centrum Projektowego Fraunhofera. W myśl inicjatorów i pomysłodawców centrum ma się zajmować transformacją energetyczną, nowymi paliwami alternatywnymi, zarządzaniem energią, sztuczną inteligencją, medycyną cyfrową i wieloma innymi zagadnieniami z naszego życia codziennego.

Centrum powstanie we współpracy z Towarzystwem Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych w Monachium oraz Instytutem Fraunhofera ds. obrabiarek i technologii formowania w Chemnitz – to jedne z najbardziej innowacyjnych organizacji naukowych w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.