Coraz mniej czasu na wymianę kotła

by

Czas mija i pozostało go coraz mniej w przypadku wymiany kotła na paliwo stałe. Przestarzały piec na ten co najmniej 5  klasy lub inne źródło ekologiczne pozostało:

  • kotły eksploatowane powyżej 10 lat trzeba wymienić do końca 2021 roku,
  • kotły użytkowane od 5-10 lat, należy wymienić do końca 2023 roku,
  • użytkownicy najmłodszych kotłów mają czas do końca 2025 roku,
  • kotły klasy 3 i 4 wg normy PN-EN 303-5:2012 należy wymienić do końca roku 2027.

Dobrym pomysłem jest kompleksowa wymiana na ekologiczne źródła ciepła:

W naszym mieście coraz większą popularnością cieszą się również folie grzewcze na podczerwień – to nie tylko ekonomia ale również zdrowie. Podobne rozwiązania stosowane są również w dziecięcych inkubatorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.