Debiutanci z Grand Prix

by

W niedzielę 16.12.2018 r. w swym premierowym, rybnickim występie na scenie DK w Boguszowicach wystąpił zespół teatralny KWESTIA GUSTU, zdobywca Grand Prix tegorocznej edycji festiwalu Trybuna Teatralna w Piotrkowie Trybunalskim. Spektakl „Stacja niepodległość” został najwyżej oceniony przez festiwalowe jury w trakcie VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych Trybuna Teatru. W uzasadnieniu werdyktu usłyszeliśmy, że występ KWESTII GUSTU był najbardziej poruszającą propozycją teatralną, zaprezentowaną podczas festiwalu. Jury doceniło także jakość dyscypliny pracy w zespole i żarliwość młodych artystów.   Jako ciekawostkę warto podać, że zwycięzcy teatralnych szranków to… debiutanci, którzy są uczniami rybnickiego liceum im. Powstańców Śląskich. Reżyserką prowadzącą zespół jest Izabela Karwot.
Młodzi aktorzy ze sceny emanowali energią i pokazali, że to co robią w pełni przepełnione jest młodzieńczą pasją. Należy wyrazić nadzieję, że w ślad za tym występem KWESTIA GUSTU da kolejne spektakle i to nie tylko przed rybnicką publicznością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.