Gabinet endokrynologiczny – Rybnik

by

Poszukujesz specjalisty, lekarza z dziedziny endokrynologii? Poszukujesz fachowej porady? 

Gabinet Endokrynologiczny Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Szymon Janyga Specjalista chorób wewnętrznych i endokrynologii Ul. Dworek 12b, Rybnik Endokrynolog – Rybnik

3 Responses to "Gabinet endokrynologiczny – Rybnik"
  1. W Rybniku jest deficyt fachowców w dziedzinie endokrynologii, osobiście szukałam długo, odwiedziłam kilka gabinetów lekarskich i prywatnie i na NFZ, dopiero w Katowicach znalazłam prawdziwego fachowca, z tym że to było jakieś 10 lat temu i pewnie wiele się w tym temacie zmieniło.

  2. Miałam okazję korzystać z usług Pana Szymona i mogę z całego serca Wam polecić. Pan opowiedział mi dokładnie co i jak z moją chorobą, dostałam leki i co najważniejsze nie musiałam czekać na wizytę na NFZ. Jeśli zależy Wam na czasie i szukacie prawdziwego fachowca to polecam! Naprawdę warto wybrać się do gabinetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.