Golf w Rybniku

by

Jeśli mówimy o golfie na Śląsku, to najczęściej nasze skojarzenia wędrują do Pszczyny, gdzie golf jest obecny od wielu lat. Tymczasem mało kto z nas wie, że w Rybniku również istnieje coś takiego, jak Klub Golfowy.

Założony został w 2008 roku przez 24 pasjonatów golfa z naszego miasta. Główny cel to oczywiście propagowanie golfa jako dyscypliny sportowej ale członkowie próbują także za wszelką cenę uświadomić nam mieszkańcom Rybnika, że golf to także atrakcyjna forma aktywności fizycznej podnoszącej sprawność fizyczną i intelektualną – czytamy na stronie internetowej klubu.

Od wiosny do jesieni, jeśli pogoda pozwala, w poniedziałki i czwartki w godzinach 16.oo do 19.oo członkowie klubu spotykają się na wspólnym treningu. Więcej znajdziecie tutaj: http://www.rybnikgolf.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.