Ile zarabia Prezydent Rybnika?

by

W niedawno opublikowanym raporcie możemy przeczytać ile zarabiają poszczególni Prezydenci miast na Śląsku. W większości to informacje publiczne, ale są wyjątki. Nie dowiemy się na przykład ile zarabia Prezydent Będzina – dostępu do tej informacji bronią urzędnicy. Wiemy natomiast ile zarabia Prezydent Rybnika:

podstawa 5 tys. zł, dod. funk. 2100, dod. spec. 2840, wysługa lat 800 zł – razem 10 740 zł

Przypomnijmy, że wiosną 2018 roku pensje prezydentów i burmistrzów zostały obniżone, co zresztą próbowane zmienić między innymi w Gliwicach. Czy to duży zarobek jak na prezydenta? Czy Waszym zdaniem Piotr Kuczera powinien zarabiać więcej, a może to za duża kwota?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.