Kamień – pościg za motocyklistą bez uprawnień

by

To nie był łatwy wieczór dla policjantów z Rybnika. Kierujący motocyklem nie zatrzymał się do kontroli, zaczął uciekać. Oczywiście policjanci postanowili ruszyć za kierowcą jednośladu, w efekcie pościg zakończył się na skrzyżowaniu dróg osiedla domków jednorodzinnych w dzielnicy Kamień. Policjanci wykorzystali radiowóz jako środek przymusu bezpośredniego. 24 letni kierowca motocykla i jego 19 letnia pasażerka zakończyli ucieczkę na asfalcie. Mieszkańcy okolicznych domów narzekali na formę zatrzymania uciekinierów, czy Waszym zdaniem kontakt między pojazdami był konieczny?

Mężczyzna odpowie za przestępstwo, grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. W wyniku pościgu uszkodzony został nie tylko motocykl, ale również radiowóz. Pościg miał miejsce w okolicach ulicy Willowej, Maksymiliana Dudka w Kamieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.