Kolejna działka na sprzedaż w Rybniku

by

Miasto Rybnik wystawia kolejną działkę na sprzedaż. Teren bez zabudowy znajduje się w dzielnicy Meksyk, przeznaczony jest pod zabudowę usługową, dopuszczona jest również działalność produkcyjna. W niedalekiej odległości od działki znajdują się inne zakłady produkcyjne i usługowe.

Fot. UM Rybnik
 • Nieruchomości:
  6004/193 (obręb Rybnik).
 • Powierzchnia:
  ok. 1,3 ha.
 • Własność:
  Gmina Miasta Rybnik.
 • Plan zagospodarowania przestrzennego:
  Tak. Teren zabudowy usługowej (przeznaczenie uzupełniające: zabudowa produkcyjna, w tym składy i magazyny).
 • Stan zagospodarowania:
  Teren niezabudowany.
 • Uzbrojenie:    
  Sieć kanalizacyjna – brak
  Sieć wodociągowa w odległości ok. 400 m. od nieruchomości
  Sieć energetyczna w granicach nieruchomości, sieć przebiega również przez nieruchomość
  Sieć gazowa w granicach nieruchomości
 • Ulgi podatkowe:
  Możliwość przyznania ulgi w podatku dochodowym CIT/PIT na zasadach określonych w Ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji.
One Response to "Kolejna działka na sprzedaż w Rybniku"
 1. Jaki zarządca miasta, takie pomysły na dodatkową kasę. Z Rybnika firmy najczęściej uciekają i aż dziw bierze, że jeszcze niedawno śmialiśmy się z Żor. Dziś mają fabryki w strefie ekonomicznej i zdaje się, że nawet smog jest znacznie mniejszy niż u nas. Od czasu odejścia Adama Fudalego Rybnik zaczął się cofać, dziś robi już kilometry wstecz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.