Kolizje i wypadki na Rudzkiej

by

O remoncie ulicy Rudzkiej słyszałem już wiele historii ale coraz częściej zastanawiam się kiedy w końcu ktoś wpadnie na pomysł by ten fragment drogi doprowadzić do stanu normalności. Póki co mam koleiny, dziury i problematyczne skrzyżowanie na którym już nie raz spotkały się dwa pojazdy – niekoniecznie czterokołowe. Chodzi o skrzyżowanie Rudzkiej i Energetyków. Ostatnio na własne oczy widziałem jak do takiej kolizji doszło. Po prostu każdy jak może stara się uciekać z Energetyków, by zmieścić się między jadącymi Rudzką samochodami.

Do groźniejszego w skutkach zdarzenia doszło również w tym miejscu 25.03.2018, kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa, w efekcie na kolizji prawdopodobnie najbardziej ucierpiał motocyklista: 

Pozostaje nam mieć nadzieję, że w najbliższym czasie ktoś w Urzędzie Miasta wpadnie na pomysł by wyremontować ten fragment drogi. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.