Kotucza wreszcie otwarta!

by

 Termin w sumie był przekładany 2 razy bo przecież oficjalnie według wstępnych szacunków remont miał się zakończyć po 3 miesiącach od zaczęcia prac, następnie dowiedzieliśmy się że 10 grudnia wyremontowanym odcinkiem pojedziemy. Ostatecznie droga została otwarta dopiero 14 grudnia. Foto relacja z pierwszego przejazdu poniżej: 

Między innymi po braku uporządkowania wysepek widać, że komuś było bardzo spieszno do otwarcia tego fragmentu drogi.
W ramach remontu nie tylko został wymieniony asfalt, ale zgodnie z obietnicami zostały także poprowadzone ścieżki rowerowe oraz wyremontowany został chodnik, który był już w opłakanym stanie.
Nam kierowcom często korzystającym z tego fragmentu ulicy Kotucza pozostaje wierzyć, że nowe oświetlenie będzie bardziej inteligentne niż poprzednie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.