„Yntka” już czynna

by

Kryta pływalnia „Yntka” przy ulicy Powstańców Śląskich jest już czynna od 7 stycznia. W ramach remontu przeprowadzono naprawę niecki basenu. Natomiast budynek, w którym oprócz pływalni jest jeszcze sala gimnastyczna oraz pawilon judo zostały kompleksowo stermomodernizowany. Godziny otwaarcia obiektu dostępne są na stronach MOSiRu.

Na terenie Rybnika mieszkańcy mogą skorzystać z oferty trzech pływalni. Wspomniany powyżej oraz w Boguszowicach przy ul. Jastrzębskiej będące w zarządzie MOSiRu oraz trzeci w Rybnickiej Kuźni Kompleks Basenów Fundacji PGE Energia Ciepła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.