Mistrz parkowania – VW

by

Tym razem na prawdziwego „miszcza parkowania” natrafiłem przy Biedronce na ulicy Gliwickiej. Samochód był, nie dość że zaparkowany dosłownie na środku linii wyznaczającej miejsce parkingowe, to jeszcze jego przód wystawał znacznie poza miejsce przeznaczone do parkowania. Nie wiem w jaki sposób to się udało, nie wiem co musiało tym kimś powodować, ale raczej nie była to chęć solidarnego parkowania w wyznaczonym do tego miejscu. 

Jak widać na zdjęciu poniżej samochód był „wzorowo”zaparkowany także wzdłuż: 

 

One Response to "Mistrz parkowania – VW"
  1. Jak czasem widzę sposoby na parkowanie to krew mnie zalewa. Od urodzenia mieszkam w Rybniku i takie przypadki, jak ten poniżej obserwuję na co dzień. W tym przypadku jednak inny kierowca miał gdzie stanąć. Gorzej jest gdy tak parkują na osiedlach. Mieszkam na osiedlu Nowiny dokładnie na Wawelskiej i jak obserwuję niektórych kierowców to najchętniej zakupilbym lawetę i wywoził te samochody. Podobno są i tacy mistrzowie, którz po 16:00 nie wyjeżdżają samochodem z domu, bo ktoś im zajmie miejsce parkingowe. Dlatego też część samochodów zawsze oblega to samo miejsce. Parkowanie na trawnikach, chodnikach tutaj to norma. Wystarczy wyjść z psem rano w sobotę na spacer by się przekonać. Ten parking to skaranie boskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.