Mistrz parkowania w Rybniku – KIA

by

Kolejny upalny, wiosenny weekend i … kolejny miszcz parkowania! Tym razem na „odważnego” kierowcę natknąłem się na parkingu Restauracji MCDonalds w Rybniku. To co mogę powiedzieć na pewno, to fakt, że był to kierowca w rodzaju męskim. Na klapce wlewu paliwa miał naklejkę PB, czego chyba nie trzeba tłumaczyć w żaden sposób?! Rejestracja na szczęście wskazywała na to, że samochód jest zupełnie z innego rejonu Polski. Zdjęcie poniżej: 

 

3 Responses to "Mistrz parkowania w Rybniku – KIA"
  1. Dokładnie tak jak napisałeś. Stosowałem się do tego co tam napisali. Tło zdjęcia białe, twarz na wprost, ubrałem koszulę i cyknąłem sobie foto. Przesłałem formularz poprzez epuap i po 3-4 dniach dostałem wiadomość że dowód jest w urzędzie do odbioru. Szybko i sprawnie 😉

  2. Kurcze nie wiem jak mam Ci dziękować, miałem taką sytuację że nie chcieli mnie puścić z roboty i nie miałem kiedy zrobić tego dowodu. Przez internet i stronę banku ing faktycznie się da to zrobić. Mega ci dziękuję za podpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.