Miszcz parkowania – Matiz

by

Tym razem na miszczowskie parkowanie natknął się Adam z Rybnika, który przesłał do mnie fotkę zrobioną tuż pod Lidlem na ulicy Budowlanych. Oto treść opisu: 

” Ja naprawdę wiele jestem w stanie zrozumieć, że idą Święta, że okres przygotowań, ale dlaczego do cholery ludzie nie potrafią tak funkcjonować, by nie utrudniać życia innym. Tego Matrixa zobaczyłem podjeżdżając pod Lidla i z wielką przyjemnością cyknąłem fotę, byś zamieścił ją w galerii miszczów parkowania. Nie dość, że wkoło ludzi pełno, każdy biega to jeszcze taki kwiatek. Moim zdaniem za takie parkowanie powinni karać.” 

 

One Response to "Miszcz parkowania – Matiz"
  1. Jakie auto taki wlasciciel. Malo ma mieksca w srodku to sie rozpycha na lewo i prawo. A tak na powaznie – powinien byc za to slony mandat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.