Na rynku się dzieje

by

Jak co roku na rybnickim Rynku ustawiono wiele bożonarodzeniowych straganów. Można tam kupić stroiki, słodycze, wędliny i pieczywo oraz wiele, wiele innych rzeczy związanych z nadchodzącymi świętami. W trakcie przechadzki między straganami czas umilają nam występy z zmontowanej na okres przedświąteczny scenie, na której jako gwiazda wieczoru wystąpiła Majka Jeżowska. Dzisiaj też miało miejsce uroczyste rozpalenie światełek na choince.

Jakie jeszcze gwiazdy wystąpią na naszej scenie przed tą najważniejszą, wigilijną gwiazdką? Na 15 grudnia zaplanowano koncert Piotra Tłustochowicza i Eleni, a na 22 grudnia występy zespołów Bartnicki i Enej.

Jak oceniasz przygotowana przez UM Rybnika przedświąteczna ofertę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.