Nowe hotspoty w Rybniku

by

15 nowych hotspotów pojawiło się w Rybniku. Z darmowego dostępu do sieci mają skorzystać między innymi seniorzy z Domu Pomocy Społecznej. Miasto uzyskało dodatkowe fundusze z Unii Europejskiej na ten cel. Kolejne miejsca to kompleks „Juliusz”,  Industrialne Centrum Kultury (dzielnica Niewiadom), tężnia solankowej, tor rolkowym i centrum przesiadkowe w dzielnicy Paruszowiec-Piaski, na dworcu komunikacji miejskiej przy ul. Budowlanych oraz na stadionie MOSiR.

Inicjatywa  WiFi4EU  ma na celu zapewnienie bezpłatnej publicznej łączności Wi-Fi obywatelom i sieciom odwiedzającym społeczności w całej UE. Finansowanie pochodzi bezpośrednio z Komisji Europejskiej z instrumentu „ Łącząc Europę” CEF Telecom, który jest otwarty dla organów sektora publicznego ze wszystkich państw członkowskich UE i uczestniczących krajów EOG (Norwegia i Islandia).

One Response to "Nowe hotspoty w Rybniku"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.