Od czwartku dramat na Mikołowskiej

by

To będzie prawdziwy problem dla tych którzy do Rybnika o poranku dojeżdżają do miasta i popołudniu z niego wyjeżdżają. Szykujcie się na mega korki na Mikołowskiej – od jutra czeka nas wymiana nawierzchni na wiadukcie drogowym. Jak zapowiadają urzędnicy zostanie tutaj wprowadzony ruch wahadłowy! Przypomnijmy, że nawet i bez tego o poranku i w godzinach popołudniowych w tym miejscu tworzą się olbrzymie korki.

Będzie zatem dramatycznie. Osoby, które pamiętają czas gdy wiadukt był całkowicie zamknięty, a objazd poprowadzony drogą leśną przez Kamień zapewne doskonale wiedzą jakim problemem może być nawet częściowo zamknięty przejazd ul. Mikołowską. Dla tych którzy będą do miasta wjeżdżali od strony A1 proponujemy zjazd na węźle Żory i wjazd do miasta od strony Żorskiej, ewentualnie wjazd do miasta od strony Gliwic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.