Parking bez opłat

by

   Dziś z rodziną wybrałem się na obiad do centrum miasta, jakież było moje zdziwienie gdy podjechałem na parking przy ulicy księdza Brudnioka i szlabany były … uniesione w górę, sądząc po zachowaniu kierowców nie tylko ja byłem w lekkim szoku. Automat wydający bilety był owinięty czarną folią, zarówno wjazd, jak i wyjazd był darmowy. Co ciekawe chyba niewielka ilość osób miała tego świadomość ponieważ mnóstwo miejsc było wolnych. Jaki powód? Zupełnie mnie to nie interesuje 😉 Byle jak najdłużej było darmowo, bo znaleźć wolne miejsce w naszym mieście, zwłaszcza w centrum chwilami graniczy z cudem 😉 

One Response to "Parking bez opłat"
  1. Ta sytuacja z zablokowaną płatnością to był ewenement, często jestem klientem parkingu na Brudnioka ponieważ pracuję w centrum i często zdarza mi się z niego korzystać. Niestety najczęściej szlabany są na dole i trzeba płacić, moim zdaniem za dużo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.