Parkowanie będzie droższe

by

Radni podjęli decyzję, że dla parkingów zlokalizowanych w Strefie Płatnego Parkowania pierwsza godzina parkowania będzie kosztowała nie 2 zł jak do tej pory, ale 3 zł, druga godzina 3,20 zł, trzecia 3,50 zł i każda następna 3 zł. W uzasadnieniu napisano, że uchwała ma na celu usystematyzowanie opłat w Strefie Płatnego Parkowania w odniesieniu do obowiązujących opłat na parkingach poza pasem drogowym, a także wymuszenie większej rotacji dla istniejących miejsc parkingowych.

Uważam, że gdyby intencja usystematyzowania była prawdziwa, to cena za pierwszą godz. parkowania powinna wynieść 2,50 zł – tyle ile obowiązuje na innych parkingach zarządzanych przez miasto. Jednakże zawnioskowana przez prezydenta Kuczery podwyżka do 3 zł jest raczej desperacką próbą zapełnienia świecącego pustkami nowo oddanego parkingu na Hallera.

A jakie jest Twoje zdanie na temat parkingu przy ul. Hallera?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.