Pojedynek na Słowa

by

To już po raz szesnasty młodzież z rybnickich i wodzisławskich szkół średnich spotka się podczas rywalizacji w teleturnieju „Pojedynek na Słowa”. Do półfinałów zakwalifikowały się szkoły: ZS nr 2 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego z Rybnika, IV LO im. Mikołaja Kopernika z Rybnika, ZST z Wodzisławia Śląskiego oraz ZST z Rybnika.

„Pojedynek na Słowa” to rywalizacja w konkursach upowszechniających poezję mówioną i śpiewaną.

Gościem specjalnym pierwszego półfinału, który odbędzie się 10 stycznia będzie Jacek Wójcicki, natomiast  drugiego półfinału, który odbędzie się następnego dnia będzie zespół Chwila Nieuwagi. Zwycięzcy półfinałów spotkają się 23 stycznia, a gościem specjalnym będzie Artur Barciś.

Półfinały i finał odbędą się w Sali Kameralnej Fundacji PGE Energia Ciepła i rozpoczną się o 12.00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.