Polecam firmę – Lucart

by

 Kolejna firma, która moim zdaniem zasługuje na Waszą większą uwagę! Tym razem cenna pinezka na mapie Rybnika dla kierowców i wszystkich użytkujących pojazdy. Długo szukałem sklepu, w którym w dobrej cenie można kupić olej silnikowy, akumulator, czy na przykład filtry wszelkiej maści – kabinowe, powietrza, olejowe itp. itd. W przypadku oleju silnikowego zaopatrywałem się kiedyś na Podmiejskiej tuż za Elektrownią Rybnik, była tam kiedyś sensowna hurtownia. Byłem również kilka razy na Mikołowskiej w tych magazynach – też tam coś podobnego istnieje, ale jakość wnętrz nakazywała mi za każdym razem – nie ufaj komuś, kto prowadzi działalność w takiej norze. W końcu trafiłem tutaj – Lucart, tuż za Makro. Zrobiłem nawet zdjęcie telefonem, by Wam pokazać jak to wygląda z zewnątrz z ulicy: 

Osobiście uważam, że jedyne co kuleje to promocja i reklama firmy. Podobno są tam już od dawna a ja dopiero mniej więcej wiem o nich od roku. Dlaczego warto tam wpaść?

Olej do mojego samochodu (5w30), w innych sklepach w cenach różnych od 156zł do 230 zł (chyba w Inter Carsie) a u nich kupiłem za 123zł. Wynik szokuje bo 100zł nawet można mieć w kieszeni.

Akumulatory – podobny przypadek. Spotkałem ostatnio pod jednym ze sklepów motoryzacyjnych w Rybniku gościa, który podjechał wymienić stary akumulator na nowy, oczywiście za dopłatą. W owym sklepie chcieli od niego 660 ( najniższa cena), powiedziałem mu by zadzwonił do lucartu – ten sam akumulator, ta sama marka, ta sama pojemność i cena …. 435zł!!!! Gość aż zdębiał i kupił mi 4 paka w podzięce 😉 Dlatego jeśli szukacie oszczędności i chcecie kupić markowy olej, akumulator lub filtr powietrza to polecam ich właśnie. Stronę mają tylko główną, dlatego adresem ze strony www się nie sugerujcie, tylko jedźcie na Prostą 😉 
ul. Prosta 137 
44-100 rybnik

OCENA SUBIEKTYWNA:  *****

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.