Problemy drogowe – ul. Dworek i nie tylko

by

Stan nawierzchni na ulicy Dworek już od dawna wskazywał, że coś z tym fantem trzeba zrobić. I faktycznie urzędnicy wyznaczyli termin – 3 tygodnie droga będzie zamknięta dla ruchu a dojeżdżać będą mogli tylko mieszkańcy. Wszystko na tym etapie się zgadza – drogowcy ruszyli do pracy:

 

Zastanawiam się jednak nad jedną rzeczą – kto wpadł na pomysł, by przy okazji, w tym samym czasie lać asfalt na równoległej drodze Świętego Józefa? Czy to rozsądne rozwiązanie by robić to w tym samym czasie? A może kierowcy w Rybniku to zbędny element ruchu miejskiego i trzeba im jak najbardziej uprzykrzyć życie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.