Remont chodnika na Świętego Józefa

by

Ewidentnie ktoś w końcu zauważył, albo zwrócił uwagę osób poruszających się w tym miejscu pieszo na kiepski stan chodnika. Osobiście byłem świadkiem narzekań osób przemierzających tę trasę ot chociażby z małymi dziećmi w wózkach. Ten chodnik pamiętał jeszcze chyba czasy komunistyczne, a przecież wiadomo nie od dziś, że to jeden z głównych szlaków pieszych z osiedla Wawelska, Wandy, czy Świętego Józefa w kierunku centrum miasta. Mam tylko nadzieję, że ekipa w składzie kilku robotników, koparki i traktora to nie całe siły rzucone przez wykonawcę na plac robót, mam też nadzieję, że te prace nie będą się przeciągały w nieskończoność – podobnie jak ma to miejsce na Rudzkiej. Krótko mówiąc trzymam kciuki za Was panowie 😉 Póki co nastawcie się na problemy z przejazdem w tym miejscu ponieważ wspomniane wyżej traktory i koparki zajmują część drogi. 

 

2 Responses to "Remont chodnika na Świętego Józefa"
  1. Trochę to wiocha jest gdy w centrum tak dużego miasta jakim jest Rybnik, chodnik remontuje się przy użyciu traktora. Rozumiem że przetarg został wygrany przez firmę, która zaoferowała najniższą cenę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.