Firma remontowo budowlana - Rybnik

Rybnik: Remonty domów i mieszkań

by

Poszukujesz specjalistów od remontów w Rybniku? Zastanawiasz się od czego zacząć? Zadzwoń do nas – zaprojektujemy nowe wnętrza a następnie fachowo, solidnie przeprowadzimy cały proces remontowo budowlany. Nasza ekipa to najlepsi fachowcy w branży, od początku istnienia stawialiśmy na solidne i rzetelne wykonanie wszelkich prac.

Aranżacje wnętrz – Rybnik

Od lat zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Początkowo była to tylko pasja, dziś oprócz pasji jest także fachowy sprzęt oraz grono specjalistów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy projektowanie nowych wnętrz i aranżację istniejących już pomieszczeń.

Projektowanie wnętrz w Rybniku

Remonty domów i mieszkań w Rybniku

Remont łazienki, kuchni a może salonu? Oferujemy pełen pakiet remontowo – budowlany. Tapetowanie, układanie paneli, płyty karton-gips i wiele innych. Solidnie i fachowo przeprowadzimy cały proces remontowy.

RAMARD ENERGIE
ul. Maksymiliana Dudka 29
44-213 Rybnik
www.ramard.pl
www.renowum.pl
kontakt@renowum.pl

One Response to "Rybnik: Remonty domów i mieszkań"
  1. Ekspresowe tempo prac, wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Czasem byliśmy wręcz zaskoczeni że można tak szybko i sprawnie. Trudno się jednak dziwić jeśli na miejscu pracuje ekipa 20 ludzi. Z czystym sumieniem polecam, naprawdę warto. Nasz dom wyremontowali w 2 miesiące od a-z. Super, będziemy polecać na pwno WAs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.