Rybnicki ROW 1964 na zgrupowaniu

by

Dziś w Rybniku-Kamieniu rozpoczęło się zgrupowanie w obozie w sumie znajduje się 23 zawodników. Łącznie zawodnicy spędzą tu tydzień, w tym czasie rozegrane zostaną dwa sparingi. 23 stycznia z Podhalem Nowy Targ i 26 stycznia z Górnikiem Zabrze.

Kadra na obóz w Rybniku-Kamieniu:

Bramkarze: Kacper Rosa, Aleksander Łubik, Dawid Wrzosek

Obrońcy: Szymon Jary, Jan Janik, Marek Krotofil, Michał Bojdys, Dawid Bober, Bartłomiej Polok, Piotr Dudzik

Pomocnicy/napastnicy: Paweł Jaroszewski, Robert Tkocz, Krzysztof Koch, Mateusz Bukowiec, Michał Rostkowski, Przemysław Brychlik, Dominik Zawadzki, Mateusz Mazurek, Bartłomiej Wasiluk, Damian Koleczko, Radosław Dzierbicki, Bartosz Kunat, Kamil Spratek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.