Rybnickie Bulwary – spore zainteresowanie

by

Nie od dziś wiadomo, że my Polacy coraz częściej wybieramy, w czasie wolnym aktywny wypoczynek. Potwierdzeniem tej tezy jest ogromna ilość osób, które przemierzają Rybnickie Bulwary. Rowerzyści, rolkarze, osoby spacerujące, biegające – czasem w dni wolne od pracy na ścieżce rowerowej mamy prawdziwe tłumy osób. Zaryzykowałbym wręcz stwierdzenie, że zwłaszcza wieczorami tętni tu życie. Co prawda brakuje mi w otoczeniu naszej pięknej rzeki Nacyny klimatycznych restauracyjek, sklepików, ale z drugiej strony być może do wszystkiego musimy dorosnąć. Poniżej przedstawiam zdjęcia zrobione 1 maja 2018 roku – ilość osób, które już skorzystały z przejazdu pod mostem nad Nacyną jest spora. 

 

2 Responses to "Rybnickie Bulwary – spore zainteresowanie"
  1. Zainteresowanie spore = brak możliwości przejazdu w normalny dzień bo ludzie łażą jak chcą! Co z tego że jak byk jest ścieżka wyznaczona dla rowerów i pieszych? Przecież stadnie można łazić wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.