Rybnik Kamień: pożar obok placu zabaw

by

To prawdopodobnie efekt wypalania traw, o mały włos nie skończyłoby się tragedią. Wczesne popołudnie, w dzielnicy Kamień doszło do pożaru tuż obok placu zabaw oraz siłowni na świeżym powietrzu. Paliły się głównie trawy, na miejscu od razu pojawiła się policja oraz straż pożarna. Na szczęście po przyjeździe strażaków ogień udało się szybko ugasić. Zdjęcia dostaliśmy od jednego z naszych czytelników:

2 Responses to "Rybnik Kamień: pożar obok placu zabaw"
  1. Widziałam całą akcję. Kto doprowadził do pożaru nie wiem, ale raczej do najmądrzejszych nie należy. Cała okolica bała się o swoje domy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.