Rybnik: Wiosna w pełni

by

Od kilku dni nad Rybnikiem piękne słońce i ogromne ilości błękitu. Jest ciepło a nawet bardzo ciepło, wczoraj na termometrach w Rybniku nawet 14 stopni celsjusza. Dziś ma być podobnie, choć może odrobinę cieplej. Spodziewamy się niemal bezchmurnego nieba. To właśnie podstawowy powód tak intensywnych prac w przydomowych ogródkach. Wiosenne porządki w pełni. Również na Rynku pełnia słońca i wiosny:

One Response to "Rybnik: Wiosna w pełni"
  1. Szkoda tylko że nasz rynek w Rybniku tak bardzo pustoszeje. Niestety coraz więcej sklepów się wynosi na rzecz banków i innych instytucji finansowaych. Generalnie mam wrażenie niestety, że na przykład Żory dużo szybciej się rozwijają. Przykro, bardzo przykro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.