Rybnik wśród najniebezpieczniejszych miast

by

Nie są to niestety optymistyczne wiadomości dla naszego miasta! Rybnik znalazł się w rankingu najbardziej niebezpiecznych miast. Ranking został opublikowany przez Główny Urząd Statystyczny – badanie za 2018 rok. Jak wynika ze współczynnika przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu na 1000 osób, miasto Rybnik znalazło się na 5 pozycji w województwie Śląskim. Najgorzej jest w Jastrzębiu Zdroju, nasze miasto znalazło się na miejscu 5. To oznacza, że 2018 rok nie był optymistyczny, pozostaje nam tylko mieć nadzieje, ze obecny będzie bezpieczniejszy.

One Response to "Rybnik wśród najniebezpieczniejszych miast"
  1. Ulicą Dworek proponuję się przejść wieczorową porą, chwilami jest jak z filmu grozy. Oczywiście nasi strażnicy miejscy pracują tylko do 18:00?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.