Ekspresy automatyczne do kawy - serwis w Rybniku

Serwis ekspresów do kawy – Rybnik

by

Wbrew obiegowej opinii ekspresy automatyczne do parzenia kawy to skomplikowane urządzenia. Potrafią parzyć nie tylko standardową kawę czarną, espresso ale również kawy połączone z gorącym spienionym mlekiem. Za dotknięciem jednego przycisku uzyskujemy profesjonalną kawę. Tuż po zakupie urządzenia wszystko odbywa się tak, jak zaplanował producent. Jednak po kilku latach wewnątrz zaczyna zalegać olej kawowy a sam smak kawy znacząco odbiega od tego z początków użytkowania. Dzieje się tak dlatego, że system zaparzania, rurek silikonowych ulega zabrudzeniu.

2 lata użytkowania ekspresu kawowego powoduje odkładanie się wielkiej ilości osadów i oleju kawowego. Tak wygląda sitko zaparzacza po wspomnianych wyżej dwóch latach. Podobnie wygląda sprawa jeśli chodzi o przewody silikonowe.

Wbrew pozorom kawa pozostawia po sobie wiele osadów i drobinek zmielonych w młynku. Praktycznie nie zauważamy tego do momentu gdy ekspres ciśnieniowy nie odmówi posłuszeństwa. Woda zaczyna wyciekać spod ekspresu a w filiżance ląduje znacznie mniej naparu kawowego? To znak, że trzeba pomyśleć o wymianie uszczelnień tłoka zaparzającego.

Serwis ekspresów do kawy w Rybniku

Jako profesjonaliści w branży oferujemy Wam serwis ekspresów do kawy w Rybniku. Od A-Z zajmiemy się Waszą maszyną. Oferujemy również konserwację, czyszczenie, wymianę uszczelnień ekspresu kawowego. Krótko mówiąc sprawimy, że kawa będzie smakować tak, jak na początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.