Protest podczas sesji Rady Miasta

by

Dziś o 16.00 rozpoczęła się sesja Rady Miasta. Przed budynkiem zgromadziła się duża grupa pracowników obsługi oświaty żądając podwyżek płac. Prezydent Piotr Kuczera do protestujących nie wyszedł.

One Response to "Protest podczas sesji Rady Miasta"
  1. Byłem bardziej niż zadowolony że wyszukałem ten artykuł w sieci. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chciałbym dać lajka za Twoje działania . Niewątpliwie będę polecał to miejsce i często odwiedzał aby przejrzeć nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.