SMOG znowu groźny w Rybniku

by

Sytuacja z roku na rok się powtarza a nasze płuca chłoną coraz większe ilości zanieczyszczeń. Początek tygodnia i kolejne ostrzeżenia przed smogiem w Rybniku. Niska temperatura na zewnątrz, brak wiatru i mamy SMOG w Rybniku. Na niewiele się zdają doraźne wymiany pieców, na niewiele się zdaje informowanie, w końcu na niewiele, jak widać zdają się kontrole strażników miejskich w mieście. Problem jak był, tak jest. Obecnie (godzina 12:00) mamy o 160% przekroczoną normę i umiarkowaną jakość powietrza. Prognozy niestety nie są optymistyczne i gdy tylko się ściemni, temperatura spadnie to czeka nas co najmniej podwojenie tego niekorzystnego wyniku. Jeśli nie musicie, to lepiej nie opuszczajcie domu.

One Response to "SMOG znowu groźny w Rybniku"
  1. Moim skromnym zdaniem kara za palenie śmieci w Rybniku powinna wynosić nie 500 złotych a 5 tysięcy na dzień dobry. Wystarczy pomyśleć ile my wszyscy płacimy za leczenie ludzi, którzy mają problemy zdrowotne w związku z tym całym syfem w Rybniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.