Trudne warunki na drogach w Rybniku

by

Utrzymujące się od kilku dni opady śniegu oraz brak rozwagi kierowców to częste powody kolizji drogowych w Rybniku. Jak donoszą policjanci minionej doby doszło u nas do 13 kolizji i jednego wypadku drogowego. Zatrzymany został również kierowca „na podwójnym gazie”. To 51-letni mężczyzna, który spowodował kolizję. Alkomat wykazał podczas badania 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Zebrzydowickiej i Norwida. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, dodatkowo za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu dwa lata więzienia.

One Response to "Trudne warunki na drogach w Rybniku"
  1. Pewnie letnie opony i chojrakowanie to przyczyna tego co sie dzieje na drogach. Ostatnio widziałem samochód w Plazie – nie dość żę letnie opony to jeszcze chyba z 2mm bieżnika. Samochodem przyjechała młoda kobieta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.