Tunel na Paruszowcu w Czerwcu?

by

Tyle opinii co mieszkańców! Przekop pod nasypem kolejowym na Paruszowcu, wzbudza wiele kontrowersji. Są osoby, które twierdzą, że to zbędny wydatek dla miasta, są i tacy, którzy na co dzień chętnie by z przejścia korzystali. Głosy wśród mieszkańców to jedno, plany urzędników to drugie. Prace ruszyły już jakiś czas temu i jak wiadomo nie od dziś, przedostanie się na drugą stronę do tej pory wiązało się z wieloma problemami. Z jednej strony kable kolejowe, potem słup energetyczny. W konsekwencji nadal czekamy na światło w tunelu. Jak informuje magistrat ze względu na utrudnienia, najprawdopodobniej skorzystamy z dobrodziejstwa tunelu dopiero w sezonie letnim. Budowlańcy co prawda przebili się już na drugą stronę, ale póki co to tylko światło, które radości jeszcze nie czyni. Biorąc pod uwagę pomysłowość naszych drogowców i samorządowców być może pod przekopem powstanie też niewielkich rozmiarów rondo dla rowerzystów, przecież rondo ma być też w herbie miasta 😉

One Response to "Tunel na Paruszowcu w Czerwcu?"
  1. Jak uważacie że to jest niepotrzebne co robią to sobie na rowerze spróbujcie przejechać ulicą Wielopolską, najlepiej jeszcze z dziećmi, po prostu rewelacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.