Warunki narciarskie w Beskidach

by

Nie od dziś wiadomo, że dla chcącego nic trudnego! O ile na nartach do dziś można było jeździć z mniejszymi lub większymi problemami i w Wiśle i w Ustroniu, o tyle dziś warunki znacznie się poprawiły i zapewne jest to doskonały moment, by z uroku Beskidzkich Stoków skorzystać w pełni.

Postanowiłem dla wszystkich mieszkańców Rybnika warunki przebadać. Na początek wykonałem telefon do Stacji Ratownictwa Górskiego w Szczyrku: 

 

Jak słychać warunki narciarskie w Beskidach na przestrzeni kilku ostatnich dni znacznie się poprawiły. Potwierdzeniem są słowa przedstawiciela Ośrodka Narciarskiego Klepki w Wiśle: 

Jeśli ktoś z Was ma zamiar w te ferie skorzystać z uroków stoku narciarskiego to jest to właśnie jeden z tych lepszych momentów 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.