Wiadukt nad Chwałowicką – końcówka remontu?

by

 Tłumnie, szumnie zapowiadany remont wiaduktu kolejowego nad ulicą Chwałowicką, chyba w końcu zbliża się ku końcowi. Wskazuje na to przynajmniej ogólny wygląd tego co mamy na głowami przechodząc pod wiaduktem. Bo przecież to, że można już tamtędy przejechać czy przejść jeszcze nic nie oznacza. Przejazd był bowiem wielokrotnie zamykany i otwierany podczas tegorocznego remontu. Postanowiliśmy się wybrać w to miejsce i zrobiliśmy kilka fotek. Wiadomo na pewno, że sprawa nie została całkowicie zamknięta, przynajmniej jeśli chodzi o wykończenie:

Zewnętrzna część ściany jest już pięknie wykończona, gorzej wygląda to w środku:

Zdecydowanie najgorzej wygląda sprawa jeśli chodzi o wykończenie części nasypu. Tu prace utknęły w miejscu: 

Obawiam się jednak, że to wyglądało tak również przed remontem, bo przecież nasyp kolejowy wiaduktem nie jest i ktoś po prostu musi się tym specjalnie zająć. Oby było to w planach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.