Wichura w Rybniku

by

To nie była łatwa noc dla mieszkańców Rybnika. W wielu miejscach wichura spowodowała awarie energetyczne, a drogi i szlaki kolejowe zostały zatarasowane przez połamane drzewa. Dodatkowo na skutek silnego wiatru wielu mieszkańców Rybnika do tej pory nie ma prądu.

Z tego co udało nam się dowiedzieć awarie mogą być usuwane jeszcze do godziny 23:00. Według synoptyków wiatr mógł wiać z prędkością ponad 110 km/h. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.