Wysyp chwilówek w centrum

by

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że sytuacja w kraju jest odzwierciedleniem tego co dzieje się w lokalach wynajmowanych w centrum Rybnika. Idąc na przykład ulicą Powstańców Śląskich możemy się natknąć na co najmniej 3 takie punkty. Czyżby zadłużający się kraj był odbiciem tego co dzieje się wśród zwykłych obywateli? Tak duża ilość tego typu firm wskazuje jednoznacznie, że my Polacy ostro się zadłużamy, a to nie jest dobry znak!

2 Responses to "Wysyp chwilówek w centrum"
  1. Wybierz się tam w normalnym dniu w tygodniu to zobaczysz czy takie punkrty sa potrzebne. To samo się dzieje w lombardach. Ruch jak w Rzymie cały czas ktoś wchodzi i wychodzi i wierz mi że nie jest to odwiedzanie bez celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.