Żałoba narodowa również w Rybniku?

by

Nie tak, jak pierwotnie zakładano 3 dni a 2 dni potrwa żałoba narodowa w całym kraju. Została ogłoszona po śmierci Jana Olszewskiego. Żałoba rozpocznie się w czwartek o północy i zakończy się w sobotę o 19. Również dwa dni mają potrwać uroczystości pogrzebowe.

Tymczasem w  jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy o koncercie walentynkowym Natalii Kukulskiej, czy w związku z żałobą narodową koncert się odbędzie? Jak dowiedzieliśmy się we wtorek (12.02.2019) na ten moment koncert ma się odbyć planowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.