Zamknięta ulica Boguszowicka

by

Jeśli ktoś z Was planował w ciągu najbliższych kilku dni dojechać do Boguszowic ulicą Boguszowicką to niestety musi liczyć się z problemami. Są co prawda znaki mówiące o tym, że droga na tym odcinku jest zamknięta, ale jak to zwykle bywa z naszymi drogowcami – jadąc drogą z takim oznakowaniem tak naprawdę nikt nie wie ile w tym oznakowaniu jest prawdy. Tak też myślałem i ja. Zauważyłem znaki informujące o zamkniętej drodze, ale mimo wszystko jechałem dalej. W ten sposób na własne oczy przekonałem się, że droga w tym miejscu jest faktycznie zamknięta. Dla potwierdzenia zrobiłem zdjęcie:

Z informacji urzędowych wynika, że przejazd w tym miejscu będzie zamknięty do 28.04.2018, jest zatem szansa, że na majówkę do Boguszowic dojedziemy bez większych utrudnień. Do tego czasu trzeba korzystać z objazdu ulicą Gotartowicką. Na tym odcinku też widać prace nad drogą Pszczyna – Rybnik – Racibórz: 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Drodzy internauci,

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody: 

Korzystając z portalu otorybnik.pl wyrażam zgodę na  przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy zachowań w  Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z portalu  przez Studio Dekoracyjno – Projektowe ul. Platanowa 7 Rybnik oraz naszych Zaufanych partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w  Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.